TR | EN

Elektropanç - Firmamız Hakkında

Türk mühendislik sektörünün güçlü ve öncü şirketlerinden, Elektropanç Elektronik, konularında uzman, genç, yetenekli, azimli ve öngörüleri olan iki elektronik mühendisi tarafından 1977 yılında kuruldu. 40 yıllık tecrübesi ile ustaca tasarlanmış, en kaliteli ve en ekonomik maliyetli çözümleri kullanarak, hizmetlerini kusursuz şekilde sunmakta olan Elektropanç Elektronik, konut projeleri, ticari yapılar, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, sağlık yapıları, sosyal ve kültürel tesisler, tema parklar, spor kompleksleri, oteller, veri merkezleri, ulaşım ve altyapı projeleri ile endüstriyel tesisler gibi yapıların ihtiyacı olan hizmetlerin üretim ve uygulama işlemlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Bugün Türkiye’nin dört bir yanında yıllardır aksamadan çalışan sistemler üreten Elektropanç Elektronik, Türk girişimcisinin ve mühendislerinin bayrağını Çin sınırına kadar taşımanın gururunu yaşamaktadır.

Elektropanç Elektronik, üretim, projelendirme, danışmanlık ve uygulama konularında önümüzdeki yıllar içinde teknolojinin gelişme ve gereklerini takip ederek, buna uygun üretim yapma görevini sürdürecektir.